Náš tým

advokát, partner kanceláře

V roce 2010 ukončil studium na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Během studia působil v pražské advokátní kanceláři zaměřené na obchodní a občanské právo a dále ve dvou obchodních korporacích s mezinárodní působností, jejichž hlavní činností byl mezinárodní obchod v rámci i mimo rámec Evropské unie. Od roku 2010 pracoval jako advokátní koncipient a později jako advokát pro středně velkou advokátní kancelář zaměřenou na mezinárodní klientelu. V roce 2013 založil vlastní advokátní kancelář.

externí advokátka

Vystudovala Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Během studia absolvovala roční studijní pobyt na Právnické fakultě Université de Limoges ve Francii, kde úspěšně získala titul Master 1 DEAU. Po ukončení studia pracovala ve státní správě a následně jako advokátní koncipient v pražské advokátní kanceláři, kde se zabývala zejména daňovým, trestním, obchodním a občanským právem, právem na ochranu životního prostředí a zastupováním v soudním řízení. Od roku 2015 externě spolupracuje s advokátní kanceláří Houžvic.

advokátní koncipient

Mgr. Elisabeth Mauermannová ukončila v roce 2019 studium magisterského oboru právo na zahraniční fakultě, která se specializuje zejména na evropské a mezinárodní právo – Právnické fakultě Panevropské vysoké školy. V roce 2022 ukončila studium magisterského oboru právo a právní věda na Právnické fakultě Západočeské univerzity v Plzni, kde si doplnila znalosti práva českého.

Vedle své pracovní činnosti a studia se soustavně zabývá zdokonalováním svých znalostí, kdy mimo výše uvedené dále disponuje certifikátem celoživotního vzdělávání v oblasti základy práva či Cambridge zkouškou z anglického jazyka FCE.

účetní a personalistka

Vystudovala Českou zemědělskou univerzitu v Praze. Po studiích pracovala ve významné pražské společnosti. Od roku 2013 pracuje pro advokátní kancelář Houžvic na pozici účetní a personalistky.

Top
CzechGermanEnglish