Rozhovor partnera kanceláře pro server MladyPodnikatel.cz

Dovolujeme si Vás informovat o aktuálním rozhovoru Mgr. Jakuba Houžvice, partnera kanceláře, na téma "Firma za korunu aneb jaký zvolit minimální základní kapitál" pro server MladyPodnikatel.cz.

Text rozhovoru naleznete na http://mladypodnikatel.cz/jaky-zvolit-zakladni-kapital-t14491

 

Starší aktuality:

Nedostatečně určitě identifikovaní vlastníci v katastru

Dovolujeme si Vás upozornit na článek na téma „Nedostatečně určitě identifikovaní vlastníci v katastru nemovitostí - Aneb zjistili jste, že Vy nebo Váš známý vlastní nemovitost a jste zahrnuti v seznamu nemovitostí s nedostatečně identifikovatelným vlastníkem?“, v němž upozorňujeme na možné negativní dopady nové právní úpravy na vlastnická a jiná práva k nemovitostem.

V této souvislosti si Vás rovněž dovolujeme informovat, že naše kancelář je připravena být Vám plně nápomocna při řešení záležitostí v souvislosti se shora uvedenou problematikou a na základě posouzení konkrétních skutečností jsme Vám schopni doporučit nejvhodnější postup ve Vaší věci.

V této souvislosti uvádíme, že naše kancelář má značné zkušenosti s prováděním potřebných rešerší ve vztahu k historickému majetku, které jsme získali v rámci řešení tzv. církevních restitucí hned pro několik církevních právnických osob. Naše kancelář disponuje i týmem spolupracujících osob, včetně osob z řad archivářů, které jsou připraveny neprodleně řešit právě Vaši záležitost.